Scroll to top
© 2020, Denemebonusum.net

Celtabet Bayram Hediyesi 10 FreeSpin


shivachris - 24 Mayıs 2020 - 0 yorum

Celtabet 10 Free Spin

1- Evde kalıp Celtabet’e üye olan herkese 2020 kodu ile Tüm Netent oyunlarında geçerli 10 Freespin Hediye ! Üyeliğiniz var ise Promotion code alanına 2020 yazıp bonusu aktif ediniz.
2- Promosyondan yararlanabilmek için üyelik gerçekleştirirken Promotion Code alanına 2020 yazmak ve üyelik bilgilerini eksiksiz tamamlamaktır. Üye olurken bu bilgileri hatalı yazan üyelere promosyon aktif olmayacaktırç Canlı destek operatörü bonus eklemesi yapamamaktadır. Üye ol sayfasında bulunan promotion code alanı veya bonuslar sayfasında bulunan promotion code alanına 2020 yazmanız gerekmektedir.
3- Bu promosyon yalnızca Netent Sağlayıcısı Slot oyunlarında geçerlidir.Hesaba geçen bonus kazancını 10 katı kadar oyun oynadıktan sonra çekilebilir bakiye olacaktır. Bu promsoyon ile farklı alanlarda oyun oynayan üyeliklerin kazançları tamamen SİLİNECEKTİR.
4- Bu promosyondan kazanç elde etmeniz durumunda maximum 100 TL çekim yapabilirsiniz. Üstü kazançlar otomatik silinecektir.
5- İlk çekim işleminizin Anında Havale yöntemi olması gerekmektedir. Çekimde oluşacak olası kesintiler tarafımızca karşılanmayacaktır.
6- Bu promosyondan her IP adresinden yalnızca 1 kullanıcı yararlanabilir, aksi durum tespiti gerçekleştirilir ise tüm hesaplar kalıcı olarak kapatılacak ve olası kazanç olması durumunda kazançlar ödenmeyecektir.
7- Her aile fertlerinden yalnızca 1 kişi bu promosyondan yararlanabilir.
8- Bu promosyonda Celtabet Genel Bonus Kuralları geçerlidir.

Promosyon Bayram süresi boyunca 10000 kullanıcı ile sınırlıdır.

KATILAN HERKESE TEŞEKKÜRLER – İyi bayramlar dileriz.

Celtabet Bayram Hediyesi Free Spin Çevrim Videosu

https://denemebonusum.net/celtabet-bayram-hediyesi-10-freespin-cevrim-videosu/

Celtabet Resmi Giriş Adresi:

https://guncel.bet/celtabet

Benzer Yazılar

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir